И на врху и на дну: оригинална инсталација од стране Енвиронментал + Енвиронментал ин Марсеилле

Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Реконструкција старе луке, павиљон за пренос
Оцените овај чланак
( Још нема оцена )
Додајте коментаре

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: